Tel-/fluitschema’s

De scheidsrechter/teller dient ruim op tijd aanwezig te zijn voor de wedstrijd en zelf voor vervanging te zorgen wanneer hij of zij niet kan.


Het team met zaalwacht heeft de volgende taken en verantwoordelijkheden:

  • Opgebouwde velden voor aanvang van de wedstrijden (uiteraard gezamenlijk met de eerst spelende teams)
  • Aanspreekpunt voor bezoekende teams
  • Controleren op de aanwezigheid van alle scheidsrechters/tellers/lijnrechters (waar nodig invallen)
  • Opgeruimde zaal na afloop van de wedstrijden (uiteraard gezamenlijk met de laatst spelende teams)

Voor meer informatie over het digitaal wedstrijdformulier klik hier.

Eelwerd, APPINGEDAM

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

16-01-2020

19:00

vv Trias XB 1

LSV XB 1

3

JB1A2-CE

Leonie Mooi

Nadia Latukarlutu

               

Brede School Noord, DELFZIJL

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

25-01-2020

16:00

vv Trias MC 1

DES MC 1

1

MC2A2-BE

Romin Berghuis

Marinte Berghuis

25-01-2020

16:00

vv Trias XB 1

vv Peize XB 1

2

JB1A2-CD

Lisa Wezeman

Regien Wessels

25-01-2020

18:00

vv Trias HS 1

Exstudiantes HS 2

1

HPA-DF

NEVOBO

Rebecca Wegman

25-01-2020

18:00

vv Trias DS 2

Stentor DS 2

2

D2B-DF

Rick Goede

Nienke Haaijer

25-01-2020

18:00

vv Trias MA 1

Stentor MA 1

3

MA1D2-AB

Marcel Jutte

Gertjan de Rooij

25-01-2020

20:00

vv Trias DS 1

Oryx DS 2

1

D1B-DF

Jan Timmerman

Regina de Haan

25-01-2020

20:00

vv Trias HS 2

Voklubol HS 1

2

H1A-CG

Theo Snijder

Demi Timmerman

25-01-2020

20:00

vv Trias DS 4

Oryx DS 5

3

D3E-DF

Rogier Bergsma

Tim van Bostelen

Eelwerd, APPINGEDAM

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

06-02-2020

19:00

vv Trias XA 1

DIO/Bedum JA 1

3

JA1A2-BA

Priscilla Schurer

Janemieke v/d Waal

06-02-2020

20:30

vv Trias DS 2

vv Trias DS 3

1

D2B-DJ

Tineke Feiken

Esmay Wezeman

Eelwerd, Appingedam

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

08-02-2020

16:30

vv Trias MC 1

VIOS/K MC 1

3

MC2A2-BD

Janemieke v/d Waal

Lisa van Hasselt

08-02-2020

18:00

vv Trias HS 2

SURF HS 1

1

H1A-CE

Jeroen Smit

Vivian Krul

08-02-2020

18:00

vv Trias DS 3

Donitas DS 8

2

D2B-JI

Mark Viel

Lisanne de Wilde

08-02-2020

18:00

vv Trias DS 1

Oranje Nassau DS 3

3

D1B-DL

Rudolf Bos

Lisanne Gast

08-02-2020

18:00

vv Trias DS 4

Oranje Nassau DS 13

4

D3E-DL

Leonie Mooi

Julia Gast

08-02-2020

20:00

vv Trias DS 2

Oranje Nassau DS 4

1

D2B-DL

Harry Smit

Mandy Boomgaarden

08-02-2020

20:00

vv Trias HS 1

Lycurgus HS 4

3

HPA-DL

NEVOBO

Rezan Aydinoglu

08-02-2020

20:00

vv Trias MA 1

DIO Oosterwolde MA 1

4

MA1D2-AC

Pia Smit

Karin Smit

Eelwerd, APPINGEDAM

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

27-02-2020

19:00

vv Trias XA 1

Krathos XA 2

3

JA1A2-BE

Natasja Schurer

Daniëlle Bakker

Brede School Noord, Delfzijl 

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

29-02-2020

16:00

vv Trias XB 1

Dovo/Hujades XB 1

1

JB1A2-CF

Romin Berghuis

Kim Borg

29-02-2020

18:00

vv Trias HS 1

Haulerwijk HS 1

1

HPA-DH

NEVOBO

Eric Bos

29-02-2020

18:00

vv Trias DS 2

Menhir DS 1

2

D2B-DH

Marcel van Leeuwen

Frits de Boer

29-02-2020

18:00

vv Trias MA 1

Dovo/Hujades MA 1

3

MA1D2-AD

Mark de Rooij

Peter Alserda

29-02-2020

20:00

vv Trias DS 1

Abiant/Set Uppers DS 1

1

D1B-DH

Jan Timmerman

Tiemen Doorn

29-02-2020

20:00

vv Trias HS 2

Donitas HS 5

2

H1A-CI

Theo Snijder

Leonie Mooi

29-02-2020

20:00

vv Trias DS 4

Abiant/Set Uppers DS 4

3

D3E-DH

Rogier Bergsma

Regien Wessels

Eelwerd, APPINGEDAM

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Code

Scheidsrechter

Teller

07-03-2020

18:00

vv Trias XB 1

Sivoc XB 1

1

JB1A2-CB

Mark Viel

Aleyna Aydinoglu

07-03-2020

18:00

vv Trias DS 1

Annen DS 2

3

D1B-DC

Rudolf Bos

Tim van Bostelen

07-03-2020

18:00

vv Trias MC 1

Merna MC 1

4

MC2A2-BA

Demi Timmerman

Demi Winter

07-03-2020

20:00

vv Trias DS 2

Veracles DS 7

1

D2B-DC

Hanneke Evers

Loes Wedda

07-03-2020

20:00

vv Trias HS 1

De Meeuwen HS 1

3

HPA-DC

NEVOBO

Marijke Hoofdmann

07-03-2020

20:00

vv Trias MA 1

vv Peize MA 1

4

MA1D2-AE

Marjan Bodde

Sharon Langerhuizen