Tel-/fluitschema’s

De scheidsrechter/teller dient ruim op tijd aanwezig te zijn voor de wedstrijd en zelf voor vervanging te zorgen wanneer hij of zij niet kan.


Het team met zaalwacht heeft de volgende taken en verantwoordelijkheden:

  • Opgebouwde velden voor aanvang van de wedstrijden (uiteraard gezamenlijk met de eerst spelende teams)
  • Aanspreekpunt voor bezoekende teams
  • Controleren op de aanwezigheid van alle scheidsrechters/tellers/lijnrechters (waar nodig invallen)
  • Opgeruimde zaal na afloop van de wedstrijden (uiteraard gezamenlijk met de laatst spelende teams)

Voor meer informatie over het digitaal wedstrijdformulier klik hier.

Eelwerd, APPINGEDAM

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
16:00 vv Trias XB 1 Volop’69 XB 1 1 Marjan Bodde Rebeccca Wegman
16:00 vv Trias MC 1 Impala MC 2 3 Pia Smit  Karin Smit
18:00 vv Trias HS 2 S.C. Rodenburg HS 1 1 Rudolf Bos Tiemen Doorn
18:00 vv Trias DS 3 Oranje Nassau DS 4 2 Vivian Krul Lisanne Gast
18:00 vv Trias DS 1 Oostermoer DS 1 3 Jeroen Smit Tim van Bostelen
18:00 vv Trias DS 4 Oranje Nassau DS 9 4 Regien Wessels Lisa Wezeman
20:00 vv Trias DS 2 Rovoc DS 2 1 Marcel van Leeuwen Daniëlle Bakker
20:00 vv Trias HS 1 Winkhem HS 1 3 NEVOBO Marit Visker
20:00 vv Trias MA 1 Impala MA 1 4 Marcel Jutte Mandy Boomgaarden

Brede School Noord, DELFZIJL

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
18:00 vv Trias DS 3 Menhir DS 1 1 Harry Smit Gertjan de Rooij
20:00 vv Trias HS 2 Veracles HS 5 1 Erik Mulder Leonie Mooi

Eelwerd, APPINGEDAM

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
19:00 vv Trias XA 1 Quinto XA 1 1 Natasja Schurer Leonie Mooi

Brede School Noord, DELFZIJL

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
16:00 vv Trias MC 1 DIO/Bedum MC 1 1 Regina de Haan Romin Berghuis
16:00 vv Trias XB 1 Sivoc XB 1 2 Rogier Bergsma Aleyna Aydinoglu
18:00 vv Trias HS 1 Sivoc HS 1 1 NEVOBO Marijke Hoofdmann
18:00 vv Trias DS 2 LSV DS 2 2 Tineke Feiken Esmay Wezeman
18:00 vv Trias MA 1 DIO/Bedum MA 1 3 Sharon Langerhuizen Nienke Haaijer
20:00 vv Trias DS 1 Sivoc DS 1 1 Jan Timmerman Kim Borg
20:00 vv Trias DS 4 LSV DS 3 3 Theo Snijder Demi Timmerman

Eelwerd, APPINGEDAM

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
20:30 vv Trias DS 3 Stentor DS 2 1 Hanneke Evers Loes Wedda

Eelwerd, APPINGEDAM

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
19:00 vv Trias XA 1 Krathos XA 2 1 Leonie Mooi Lisa Wezeman

Eelwerd, APPINGEDAM

Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Teller
16:00 vv Trias XB 1 vv Peize XB 1 1 Mark de Rooij Jojanneke Knollema
16:00 vv Trias MC 1 Lycurgus MC 1 3 Eric Bos Maria Riupassa
18:00 vv Trias HS 2 Merna HS 1 1 Rudolf Bos Tim van Bostelen
18:00 vv Trias DS 1 Lycurgus DS 4 3 Jeroen Smit Mark Viel
18:00 vv Trias DS 4 Lycurgus DS 8 4 Vivian Krul  Lisanne Gast
20:00 vv Trias DS 2 Kroton DS 2 1 Peter Alserda Annemiek Knez
20:00 vv Trias HS 1 vv Peize HS 2 3 NEVOBO Frieke Zandt
20:00 vv Trias MA 1 Lycurgus MA 3 4 Frits de Boer Marjanne Blokzijl