Early bird tickets

Eén van de highlights van de vollegbalzomer is het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) dat van 9 t/m 11 augustus in Rotterdam Ahoy wordt gespeeld door onze oranje mannen. Onder leiding van de kersverse bondscoach Roberto Piazza gaan de Lange Mannen er alles aan doen om voor eigen publiek een ticket voor de Olympische Spelen van 2020 in Tokio te bemachtigen. Daarvoor moet Oranje het gevecht aan met Zuid-Korea, België en de Verenigde Staten. De winnaar van het OKT plaatst zich rechtstreeks voor de Spelen.

Daarom krijgen Nevobo-leden vanaf 21 maart 12.00 uur t/m 29 maart 12.00 uur exclusief de kans om Early Bird tickets met 20% korting te kopen. Vanaf 25 maart 12.00 uur kunnen ook niet-leden een Early Bird ticket kopen met 20% korting. Let op: Deze actie geldt alleen voor dagkaarten.

Klik hier voor het bestellen van de tickets.